Preskočiť na hlavný obsah

Poradca pre balenie

Získajte pokyny pre balenie

Povedzte nám o svojej zásielke a my vám vytvoríme prispôsobený zoznam pokynov pre balenie. Vyberte si ľubovoľnú kombináciu až 15 preddefinovaných kategórií, alebo vložte vlastné informácie, a potom pokračujte kliknutím na Zobraziť pokyny. Dajte pozor na to, že v prípade zásielok obsahujúcich nebezpečný tovar môžu príslušné predpisy stanovovať minimálne požiadavky na balenie a/alebo akékoľvek iné požiadavky vo vzťahu k nebezpečným tovarom. Ak chcete získať viac informácií o balení nebezpečných tovarov, kontaktujte pracovníka UPS. Poznámka: Bežné tovary, ktoré môžu byť regulované v preprave ako nebezpečný tovar sú označené nižšie hviezdičkou. Úplný zoznam tovarov si pozriete kliknutím na Bežné tovary, ktoré môžu byť nebezpečné.

Čo chcete posielať?

Step One: What do you want to ship

Vyberte jednu alebo viac kategórií tovaru.


Aké sú úhrnné rozmery a hmotnosť?

Step Two: enter combined size and weight

Zadajte kombinovanú dĺžku, šírku, výšku, a celkovú hmotnosť

x
x
cm
kg

** Pozrite si UPS Tarify/Podmienky služieb a Sprievodcu sadzbami a službami UPS pre prepravované tovary a obmedzenia služieb.

*** UPS Pokyny pre balenie sú doporučenia, ktoré vám pomôžu pri balení zásielky. Dodržovanie týchto pokynov nie je zárukou, že položka je dostatočne zabalená pre prepravu.