Paketleme Danışmanı

Paketleme Talimatlarını Al

Gönderiniz hakkında bize bilgi verdiğinizde, paketleme talimatlarının özelleştirilmiş bir listesini oluştururuz. Önceden belirlenmiş en fazla 15 kategori arasından herhangi bir kombinasyonu seçin veya kendi bilgilerinizi girip, sonra devam etmek için Talimatları Görüntüle seçeneğini seçin. Tehlikeli mal gönderileri için geçerli olan devlet yönetmeliklerinin malla ilgili minimum paketleme koşullarını ve/veya diğer tüm tehlikeli mal koşullarını belirleyebileceğini unutmayın. Tehlikeli malların paketlenmesiyle ilgili daha fazla bilgi edinmek için UPS temsilcinize başvurun. Not: Taşınması tehlikeli mal olarak düzenlenmiş olan genel öğeler aşağıda yıldızla belirtilmiştir. Bu öğelerin eksiksiz bir listesini görmek için, Tehlikeli Olabilecek Genel Öğeler seçeneğini tıklayın.

Ne göndermek istiyorsunuz?

Step One: What do you want to ship

Bir veya daha fazla mal kategorisi seçin.


Yukarıdaki kategorilerden hiçbirine uymayan malınız mı var?

Ek mal açıklama ve ayrıntıları eklemeniz gerektiğinde, Kendiminkileri Ekle seçeneğini tıklatın.

Birleştirilmiş boyut ve ağırlık kaçtır?

Step Two: enter combined size and weight

Birleşik uzunluğu, genişliği, yüksekliği ve toplam ağırlığını girin

x
x
cm
kg

** İşlenen mallar ve hizmet sınırlamaları için UPS Tarife/Hizmet Hüküm ve Koşullarına ve UPS Fiyat ve Hizmet Kılavuzuna bakın.

*** UPS'in paketleme talimatları, gönderinizi paketlemenize yardımcı olacak tavsiyelerdir. Bu talimatlara uymak, bir öğenin taşıma için yeterince paketlendiğini garanti etmez.