Přejít na hlavní obsah

Poradce pro balení

Získat pokyny pro balení

Povězte nám o vaší zásilce a my vytvoříme upravený seznam pokynů pro balení. Vyberte libovolnou kombinaci z až 15 předdefinovaných kategorií nebo zadejte vlastní informace a poté pokračujte výběrem Zobrazit pokyny. Uvědomte si, že na zásilky s nebezpečným zbožím se vztahují vládní omezení, jenž mohou specifikovat minimální požadavky na balení a/nebo jakékoliv jiné požadavky na nebezpečné zboží. Prověřte se svým zástupcem společnosti UPS a získejte více informací o balení nebezpečného zboží. Poznámka: Běžné položky, které mohou být regulovány v přepravě jako nebezpečné zboží jsou níže označeny hvězdičkou. Volbou Běžné položky, které mohou být nebezpečné zobrazíte seznam těchto položek.

Co chcete odeslat?

Step One: What do you want to ship

Vyberte jednu nebo více kategorií zboží.


Jaká je kombinovaná velikost a hmotnost?

Step Two: enter combined size and weight

Zadejte kombinovanou délku, šířku, výšku a agregovanou hmotnost

x
x
cm
kg

** Viz Tarify a smluvní podmínky služby UPS a Průvodce sazbami a službami UPS pro informace o zpracovávaných komoditách a omezeních služby.

*** Pokyny pro balení UPS jsou souborem doporučení, která vám pomohou se zabalením vaší zásilky. Dodržování těchto pokynů nezaručuje dostatečné zabalení položky pro přepravu.