no
  • Service disruptions due to the conflict in Ukraine...Vairāk
Pāriet uz galveno saturu

UPS Paperless Invoice

Elektroninės komercinės sąskaitos paspartina duomenų apdorojimą muitinėje

UPS paperless invoice

UPS Paperless™ Invoice - tai įrankis, kuris leidžia integruoti užsakymų ir siuntų ruošimą bei komercinių sąskaitų duomenų perdavimą bei skatina tvarią plėtrą ir leidžia išvengti popierinių komercinių sąskaitų Galite lengvai administruoti kryptis, kur bus naudojamos elektroninės sąskaitos, atskiroms siuntoms ar šalims.

Pradėkite naudotis UPS Paperless Invoice

Viskas, ką turite padaryti, tai įvesti siuntos prekės informaciją į savo UPS siuntimo sistemą. Tada informacija bus prieinama elektronine forma ir naudojama jūsų siuntos muitinės dokumentams įforminti. Jeigu užpildysite savo tarptautinius dokumentus, nesinaudodami siuntimo sistema, funkcija Įkelti mano formas leis įkelti komercinius dokumentus, kad jie būtų perduoti elektroniniu būdu. Naudojant šį elektroninį perdavimą, galima siuntą ar oro krovinį pradėti ruošti anksčiau, taip paspartinant muitinės procedūras.

UPS Paperless Invoice sklandžiai veikia su visomis esamomis UPS siuntimo sistemomis. Nereikia jokios papildomos programinės įrangos. Bet kuri kompanija, nepriklausomai nuo dydžio ar pramonės segmento, gali naudoti UPS Paperless Invoice nemokamai.

Susisiekti su UPS

Saistītā informācija