• Service impacts related to Coronavirus ...Daugiau
Eiti į pagrindinį turinį

Uzziniet par UPS izstrādātāju komplekta API integrēšanu

1. Kas ir API?

UPS lietojumprogrammas programmēšanas saskarnes (API) ir programmēšanas instrukcijas un standarti, lai piekļūtu UPS funkcionalitātei un integrētu to e-komercijas tīmekļa vietnēs vai uzņēmuma lietojumprogrammās. Šo sarežģīto tehnoloģiju uzdevums ir apmierināt to klientu vajadzības, kuriem integrēšanas laikā nepieciešama maksimāla elastība. Lai uzrakstītu XML kodu un integrētu to klientu sistēmās, API ir nepieciešami iekšējie vai ārējie informācijas tehnoloģiju (IT) izstrādātāji. Yra trijų tipų API. Visoms naudojama XML (Extensible Markup Language) aprašomoji kalba. Pirmajam tipui naudojama standartinė XML kalba; antrajam - SOAP (Simple Object Access Protocol) ir WSDL (Web Service Definition Language), trečiajam - JSON (Java Script Object Notation).
Papildomai programuotojai turės pritaikyti XML vidinėms sistemoms, gausiančioms API duomenis. Yra daugiau nei 100 skirtingų programavimo kalbų, pvz. PHP, Perl, C#, C++, Java ir kitos.

Integrējot UPS transportēšanas funkcionalitāti, piemēram, tarifu noteikšanu, nosūtīšanu vai izsekošanu tieši sava uzņēmuma lietojumprogrammās un e-komercijas tīmekļa vietnē, jūsu darbinieki var kļūt produktīvāki un klienti var iegūt no uzlabotas lietotāju pieredzes. Iespējamās uzņēmumu lietojumprogrammas:

  1. Pasūtīšana: uzlabo pasūtījumu precizitāti, izmantojot adreses validācijas ielas līmeņa API, kategorijas API vai caurbraukšanas laika API.
  2. Pārvadāšana: automātiska izpilde un globālas pārvadāšanas procedūras, izmantojot savākšanas API, pārvadāšanas API un UPS Tradeability® API.
  3. Klientu centrs: nodrošina redzamību klientiem un klientu pakalpojumu centram, izmantojot Quantum View® API, kategorijas API, izsekošanas API, UPS Signature Tracking® API un izvietotāja API.

2. Kam būtu jālūdz eksperta slēdziens?

Kad būsit izlēmis, ka vēlaties integrēt UPS API, jums vajadzēs sazināties ar tehnisko komandu, kura ir specializējusies XML/tīmekļa pakalpojumu programmēšanā.

Meklējiet vai nu iekšējo izstrādātāju komandu, vai arī trešās puses integrētāju. Iekšējais izstrādātājs ir vietējais IT resurss, kura darba devējs ir jūsu uzņēmums, kuram ir pieredze API integrēšanā. Trešās puses integrētājs ir ārējais resurss, ar kuru jūs slēdzat līgumu, lai tas jūsu uzņēmumam veiktu API integrēšanu. Pirms līguma noslēgšanas ar trešās puses integrētāju, jums ir jāpieprasa atsauces un norīkojumi. Abu kategoriju izstrādātāji saņems tehnisko atbalstu tieši no UPS. Nepriklausomai nuo to, kas vykdys programavimo darbus - jūsų įmonės ar trečiosios šalies IT komanda,  įgaliotas  įmonės atstovas turės sutikti su UPS terminais ir sąlygomis API naudojimui ir įgyti unikalius UPS kredencialus, kad galima būtų keistis informacija su UPS sistemomis.

3. Kas būtu jāņem vērā, pirms sākt API lejupielādes?

Lai gan UPS piedāvātās API ir bez maksas, jums būtu jāņem vērā laiks un resursi, kas jūsu uzņēmumam nepieciešami, lai integrētu API jūsu uzņēmuma sistēmās. Šīm izmaksām jābūt samērīgām vai reāli balstītām uz vairākiem apsvērumiem. Pirms sākšanas uzmanīgi pārbaudiet API integrēšanas plānošanas pasākumus, lai palīdzētu uzņēmumam noteikt izmaksas un izstrādes ilgumu.

Skatiet API integrēšanas plānošanas pasākumus

Jei įmonė nusprendė programuoti savo API sprendimą, pateikite programuotojų komandai intrukcijas, kaip gauti prieigą prie UPS API.

Izstrādātājiem paredzētas piekļuves instrukcijas