• Service disruptions due to the conflict in Ukraine...Daugiau
Eiti į pagrindinį turinį

Izstrādātāju instrukcijas

Jūs varat veikt pielāgotu UPS API integrēšanu, izmantojot savas īpašās sistēmas, platformas un programmatūru. Lai pielāgotu, ir nepieciešamas zināšanas un resursi. UPS API integrēšanu drīkst veikt tikai programmētāji, kuri prot programmēt XML/Web pakalpojumus. Lai pārliecinātos, vai jūsu uzņēmuma sistēma vai tīmekļa vietne ir programmēta un integrēta pareizi, ieteicams uzņēmuma informācijas tehnoloģiju (IT) nodaļas darbiniekam vai kvalificētam trešās puses integrētājam īstenot, programmēt, testēt un sertificēt visas UPS darbības.

API integrēšanas process visiem izstrādātājiem ir vienāds. Izdrukājiet šīs instrukcijas un izsniedziet tās izstrādātājam.

  1. Ieviešana: UPS izstrādātāju komplekta mājaslapā, kas atrodas vietnē ups.com (skatiet saiti zemāk), uzmanīgi pārskatiet prasības katrai API. Lejupielādējiet Programmatūras izstrādātāju komplektu (SDK) un uzmanīgi pārskatiet visu izstrādātāja ceļvedi tai API, kuru gatavojaties integrēt. Izstrādātāju komplektā ir iekļauti arī kodu paraugi un WSDL. Pēc tam, kad esat pārskatījis komplektu, jums jāpieprasa piekļuve UPS testēšanas videi. Vairumā API ir nodrošināta tūlītēja piekļuve gan testēšanas, gan arī izstrādes vidēm. Tomēr, lai aktivizētu piekļuvi tālākminēto API izstrādes videi, ir jāveic vēl viens pieprasījums: Adreses validācijas ielas līmeņa API, izvietotāja API, savākšanas API, kategorijas API (tikai LTL kravu) un pārvadāšanas API.
  2. Testēšana: UPS piedāvā testēšanas vidi, kurai var piekļūt, izmantojot visu API piekļūšanas atslēgu. Šī vide sniegs jums iespēju imitēt reālus pieprasījumus un atbildes ziņojumus, lai pārliecinātos, vai XML vai tīmekļa pakalpojumu pieprasījumiem ir pareizs formāts.
  3. Virzība uz izstrādi: kad faili ir iesniegti un tos ir apstiprinājusi UPS sertificēšanas komanda, tiek piešķirta piekļuve izstrādes videi. Jaunākajā izstrādātāju ceļvedī ir iekļauta e-pasta adrese, uz kuru nosūtīt failus.
  4. Saņemt tehnisko atbalstu: vietnē ups.com atbalsts e-pasta formā tiks sniegts jebkurā laikā. Savam e-pasta atbalsta pieprasījumam pievienojiet failu, kurā jābūt iekļautam XML pieprasījuma/atbildes ziņojumam un kļūdu ziņojumiem. Pirmā līmeņa tehniskā atbalsta darbinieki sniegs atbildi nākamajā dienā (izņemot ASV brīvdienas). Ja jūsu problēmas ieraksts ir nonācis līdz trešā līmeņa tehniskajam atbalstam, atbilde tiks sniegta līdz nākamajai darbadienai (izņemot ASV brīvdienas). Lai atrastu atbildes uz vispārīgiem jautājumiem, jūs varat lejupielādēt zināšanu bāzes failu, noklikšķinot uz zemāk redzamās saites. Šajā resursā ir iekļautas atbildes uz simtiem jautājumu par API. Visbeidzot, ja jūsu problēma ir steidzama un ir nepieciešama tūlītēja palīdzība, jūs varat zvanīt pirmā līmeņa tehniskajam atbalstam ASV pa tālruni 800-247-9035.

Lai lejupielādētu SDK, dodieties uz UPS izstrādātāju komplektu

Piekļūstiet izstrādātāju resursu centram

Dodieties uz UPS izstrādātāju komplekta API integrēšanas lapu

„UPS Freight“ dalinių krovinių (LTL) transportavimo paslaugas teikia „TFI International Inc.“ ir jos filialai (įskaitant „TForce Freight“), kurie nėra „United Parcel Service, Inc.“ ar kokio nors jos padalinio (UPS) dalis ar susijusi įmonė. UPS neprisiima jokios atsakomybės už „UPS Freight“ dalinių krovinių transportavimo ar bet kokias kitas „TFI International Inc.“, jos padalinių, skyrių, dukterinių arba susijusių įmonių tiekiamas ir siūlomas paslaugas.