Tlač
Prístup odkiaľkoľvek Jednoduchšie online nakupovanie

Online odosielanie nebolo nikdy jednoduchšie

Vytlačte si prepravné etikety, naplánujte vyzdvihnutie, sledujte postup zásielky a zaplaťte za prepravu online. Okrem posielania jednotlivých balíkov, môžete taktiež vytvoriť nákladný list pre zásielky s použitím uložených adries a informácií o tovaroch.

Služba UPS Internet Shipping ponúka posielanie pomocou jedného kroku a bude vás sprevádzať každou fázou procesu odosielania v režime online.

Povedzte mi viac o Online Shipping

Rýchly prístup k najčastejším úlohám spojeným s odosielaním
Automatizujte proces odosielania a znížte množstvo administratívnych úkonov. Informačné aktíva, napr. opakovane použiteľné adresáre, pomáhajú získavať správne informácie o odosielaní a história posielania a e-mailové oznámenia vám poskytujú lepší prehľad o procese odosielania. Váš adresár môže obsahovať max. 1 000 distribučných zoznamov, pričom každý z nich môže obsahovať max. 100 adries. Prostredníctvom predbežného filtrovania je funkcia vyhľadávania v adresároch a distribučných zoznamoch rýchlejšia a jednoduchšia. Dávkové odosielanie je ďalšou dynamickou funkciou, ktorá umožňuje vytvoriť až 250 zásielok naraz formou importovania súboru .csv.

Použite funkciu výpočtu času a nákladov zásielky na porovnanie ponúkaných služieb a odhadnutie času a nákladov zásielky, aby ste platili/-a za tie služby, ktoré naozaj potrebujete.

Nemusíte si prevziať žiadny softvér
V ktoromkoľvek počítači s pripojením do siete Internet môžete naplánovať vyzdvihnutie, vytvoriť sprievodku pre bežnú alebo vracanú zásielku, alebo zrušiť zásielku. Ak si potrebujete prispôsobiť funkcie služby UPS Internet Shipping svojim podnikateľským potrebám, môžete si nastaviť vlastné preferencie aprispôsobiť profil, vďaka čomu si ušetríte čas.

Zlepšite možnosti odosielania
To, čo bolo kedysi dostupné len pre veľké spoločnosti, je teraz dostupné vášmu podniku. UPS Internet Shipping vám prinesie vyššie štandardy posielania a umožní vám robiť to, čo robíte najlepšie.

Porovnajte riešenia zasielania UPS

Porovnajte riešenia vedľa seba, aby ste videli, ktoré je pre vás najlepšie.

Porovnajte riešenia zasielania

Začíname

Ste pripravení na odosielanie, registráciu alebo otvorenie konta? Začíname teraz.

Vytvoriť zásielku teraz