Tlač

Medzinárodné službyZobraziť všetky prepravné služby

Cestujte na rôzne miesta. Záruka. Rozširujte podnikanie ktorýmkoľvek smerom
so službami zaručeného doručenia
kdekoľvek na svete

Dostať sa k novým zákazníkom a poskytovateľom služieb na medzinárodnej úrovni je jednoduchšie so skúseným globálnym odborníkom na posielanie, akým je UPS. Ak potrebujete ekonomicky prijateľnú špedičnú službu alebo najrýchlejšiu možnú službu pre urgentné zásielky, my vám dokážeme poskytnúť riešenie pre medzinárodné zásielky akejkoľvek veľkosti.

Je rýchlosť to, čo potrebujete?

Pre vaše zásielky, ktoré musia prísť čo najrýchlejšie, UPS ponúka expresné služby, obvykle s možnosťami monitorovania alebo doručenia na konci dňa. Čas trvania prepravy je obvykle jeden až tri dni v závislosti od krajiny pôvodu a určenia.

Potrebujete ekonomické riešenie?

Pre menej urgentné zásielky, ktoré vyžadujú spoľahlivé doručenie s definitívnym dátumom, ponúkame služby predstavujúce vynikajúcu alternatívu pre vaše podnikanie. Čas trvania prepravy je obvykle dva až päť dni v závislosti od miesta pôvodu a určenia.

Urobiť dobrý prvý dojem je jednoduché vďaka prvotriednym službám UPS, ktoré pracujú pre vás. Dobrý dojem znamená pre vaše podnikanie viac klientov na nových trhoch a rýchlejší rast na celom svete.

Začíname

Dostaňte veci, kde potrebujú byť, kedy tam potrebujú byť. Objavte viac možností.

Výpočet času doručovania

Pozrite sa