Drukuj

Monitorowanie paczekWysyłka spersonalizowana

Sprawdzaj status swojej przesyłki.
Zapewnij sobie informacje o wszelkich zmianach.


Nasze narzędzia śledzenia przesyłek i systemy powiadomień zapewniają Ci wgląd do informacji na temat wszystkich Twoich realizowanych przesyłek. Sprawdzaj informacje na temat nadanych przesyłek, planuj zadania związane z powierzonymi przesyłkami i miej pewność, że naszym zadaniem jest zapewnienie Ci pomocy na każdym etapie procesu dostawy.

Personal Tracking

Paczki w drodze

Sprawdzanie postępu doręczenia przesyłki

Z nami sprawdzenie, gdzie znajduje się monitorowana przesyłka, jest naprawdę łatwe. Ponieważ do każdej paczki przypisujemy numer monitorowania (najczęściej jest to numer zaczynający się od "1Z"), będziesz dowiadywać się o postępach w dostawie przesyłki przy każdym jej skanowaniu w systemie UPS.

Monitorowanie przesyłek UPS w trybie online

Istnieje wiele sposobów monitorowania paczek dostarczanych przez firmę UPS. Najbardziej zaawansowane funkcje są dostępne w usłudze monitorowania w witrynie internetowej firmy UPS. Dzięki niej możliwe jest sprawdzenie planowanej daty doręczenia i miejsca, w którym obecnie znajduje się przesyłka. Nie musisz się rejestrować w usłudze Mój UPS, żeby móc korzystać z usługi monitorowania w witrynie internetowej, jednak gdy to zrobisz, uzyskasz dostęp do szczegółów statusu monitorowania, historii monitorowania oraz różnych zadań związanych z wysłanymi paczkami. Oto zaledwie kilka sposobów, w jaki monitorowanie w trybie online może ułatwić Ci życie.

  • Zmiana terminu doręczenia lub przetrzymanie paczki do chwili odbioru.
  • Planowanie z góry przesyłek wymagających podpisu.
  • Otrzymywanie za pośrednictwem poczty e-mail aktualizacji dotyczących bieżącego statusu, opóźnień i doręczenia.
  • Pobieranie dowodu doręczenia na potrzeby ewidencji.

Łatwiejsze identyfikowanie przesyłek

Korzystanie z pola "Opis" na stronie monitorowania online. Jeśli śledzisz wiele przesyłek, pomocne jest dodanie opisu do każdej przesyłki, aby ułatwić sobie ich rozróżnianie. Spróbuj dodać jakiś krótki opis, np. "zabawki dla dziecka", i przekonaj się, jak łatwe jest sortowanie numerów monitorowania i zarządzanie nimi.

Pierwsze kroki

Miej pod ręką numery monitorowania, aby sprawdzać, gdzie aktualnie znajdują się paczki.

Monitoruj przesyłkę

Wyświetlaj szczegóły monitorowania po zalogowaniu się przy użyciu nazwy użytkownika i hasła usługi Mój UPS.