Drukuj
Łatwiejsze wysyłki międzynarodowe dzięki mniejszej ilości papieru
Zmniejsz ilość zatrzymań towarów przez służby celne

Elektroniczne faktury handlowe przyspieszają przesyłanie danych do urzędu celnego

UPS Paperless™ Invoice (Faktura elektroniczna UPS) to pierwszy na rynku produkt, który promuje zrównoważony rozwój i eliminuje potrzebę papierowych faktur handlowych poprzez integrację zamówień i przetwarzanie przesyłki, oraz przesyła dane z faktur handlowych, aby umożliwić odprawę w urzędach celnych na całym świecie. Możesz w łatwy sposób zarządzać preferencjami trasy elektronicznej dla każdej przesyłki lub według trasy, aby zyskać jeszcze większą elastyczność.

Wszystko co musisz zrobić to wprowadzić do systemu UPS szczegóły dotyczące wysyłanego towaru. Informacje są dostępne w formie elektronicznej i używane do odprawy przesyłki w Urzędzie Celnym. Jeżeli kompletujesz swoje międzynarodowe dokumenty poza systemem wysyłkowym, funkcja "Załaduj formularze" pozwoli na przesłanie dokumentów handlowych drogą elektroniczną wraz z Twoją przesyłką. Dzięki tej formie przekazu elektronicznego tworzenie przesyłek paczkowych lub frachtu lotniczego może rozpocząć się wcześniej, umożliwiając terminową odprawę celną.

Faktury elektroniczne UPS są w pełni zgodne ze wszystkimi używanymi obecnie systemami wysyłkowymi UPS. Nie jest potrzebne żadne dodatkowe oprogramowanie. Usługa Faktura elektroniczna UPS jest dostępna bez opłat dla każdej firmy, niezależnie od jej wielkości i branży, w której działa.

Pierwsze kroki

Dowiedz się, jak aktywować usługę Faktura elektroniczna UPS dla swojego konta.

Rejestracja usługi Faktura elektroniczna UPS