Pieteikšanās iestatījumiProfilsKonta kopsavilkumsPārvaldībaAdrešu grāmata
Izveidot pārvadājumuSkatīt vēsturiAnulēt pārvadājumuIzveidot Atgriešanas (Return) pārvadājumuPārvadāt, izmantojot pakešfailuIzveidot importuAprēķināt laiku un maksuPlānot savākšanuAtrast piegādes vietasAtvērt UPS kontuPasūtījuma krājumiIestatīt preferencesPakalpojuma ceļvedis
Izsekot pārvadājumusUzzināt vairāk par Quantum ViewPārvaldībaQuantum View ManagePiekļuve Flex Global View
Itin skubūs kroviniaiOro kroviniaiJūrų kroviniai
SākšanaPārvadāšanaIzsekošanaJūsu sūtījuma saņemšanaRēķini un maksājumiTehnoloģiskais atbalsts

Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu

Šī vietne izmanto sīkdatnes. Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Flex Global View
Paku & Kravu Izsekošana Quantum View Flex Global View
Flex ® Global View (Globāla apskate) - UPS pasākumu vadīšanas un redzamības rīks nodrošina integrētu skatu uz jūsu piegādes ķēdi. Regulāri atjaunināta ar mūsu globālajiem darbības centriem, Flex Global View sniedz jums nepieciešamu informāciju, lai saglabātu jūsu piegādes ķēdes elastību, veiktu svarīgus lēmumus, un izpildītu vēl efektīvāk jūsu klientu vajadzības.

Flex Global View
Ar integrētu redzamību, paziņojumu par konkrētiem pasākumiem un elastīgus ziņojumus, Flex Global View nodrošina labāko Jūsu krājumu kontroli un lielāku ietekmi uz visu jūsu piegādes ķēdi.


UPS Trade Direct
Izvēlēties UPS, kā jūsu vienīgo avotu starptautisko kravu un paku piegādei uzreiz uz vairākām adresēm.

UPS Trade DirectSM nodrošina starptautisko kravu pārvadājumu konsolidāciju, multimodālo transportēšanu, muitošanu un tiešas piegādes vairākām adresēm galamērķa valstī, izmantojot tikai vienu avotu.

 
Par UPS Supply Chain Solutions
UPS Supply Chain Solutions® ir resursi, lai pārvaldītu katru aspektu globālajās piegādes ķēdēs, no transporta pārvaldības līdz loģistikai un izplatīšanai, no muitas brokeru līdz starptautiskās tirdzniecības pakalpojumiem.

Skatīt paraugus

Citas UPS vietnes: