Pieteikšanās iestatījumiProfilsKonta kopsavilkumsPārvaldībaAdrešu grāmata
Izveidot pārvadājumuSkatīt vēsturiAnulēt pārvadājumuIzveidot Atgriešanas (Return) pārvadājumuPārvadāt, izmantojot pakešfailuIzveidot importuAprēķināt laiku un maksuPlānot savākšanuAtrast piegādes vietasAtvērt UPS kontuPasūtījuma krājumiIestatīt preferencesPakalpojuma ceļvedis
Izsekot pārvadājumusUzzināt vairāk par Quantum ViewPārvaldībaQuantum View ManagePiekļuve Flex Global View
Itin skubūs kroviniaiOro kroviniaiJūrų kroviniai
SākšanaPārvadāšanaIzsekošanaJūsu sūtījuma saņemšanaRēķini un maksājumiTehnoloģiskais atbalsts

Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu

Šī vietne izmanto sīkdatnes. Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Iepakojums un materiāli
Pārvadājuma sagatavošana
Pirms iesniegt sūtījumu UPS, veiciet dažas vienkāršas darbības, lai sagatavotu sūtījumu vai kravu pārvadāšanai. Lai uzzinātu vairāk, spiediet uz zemāk esošās saites.

Iepakojuma vadlīnijas
Labs iepakojums var palīdzēt sūtījumam nonākt galamērķi savlaicīgi un labā stāvoklī. Uzklikšķiniet uz zemāk redzamās saites, lai iegūtu noderīgu informāciju un ieteikumus par iepakošanu, svara un izmēru vadlīnijām un kā izmērīt visas pakas svaru un apkārtmēru.

Iepakošanas materiāli
Sākot no riekstiem līdz putām, un vēl daudz dažādi produkti ir pieejami paku iekšējai polsterēšanai, kad gatavojat to nosūtīšanai. Uzklikšķiniet zemāk redzamo saiti, lai iegūtu vairāk informācijas.

Īpašas aprūpes pārvadājumi
Uzziniet, kā rīkoties ar priekšmetiem vai sūtījumiem, kuri reglamentēti vai klasificēti kā sūtījumi, kuriem piemērojamas īpašas iepakošanas prasības.

Izejmateriāli, dokumenti un pavadzīmes
Uzziniet, kādi dokumenti ir nepieciešami starptautiskiem un vietējiem sūtījumiem. Vēl skatiet, kādi piederumi un pavadzīmes ir pieejamas izmantošanai UPS sūtījumiem.


Skatīt paraugus

Citas UPS vietnes: