Pieteikšanās iestatījumiProfilsKonta kopsavilkumsPārvaldībaAdrešu grāmata
Izveidot pārvadājumuSkatīt vēsturiAnulēt pārvadājumuIzveidot Atgriešanas (Return) pārvadājumuPārvadāt, izmantojot pakešfailuIzveidot importuAprēķināt laiku un maksuPlānot savākšanuAtrast piegādes vietasAtvērt UPS kontuPasūtījuma krājumiIestatīt preferencesPakalpojuma ceļvedis
Izsekot pārvadājumusUzzināt vairāk par Quantum ViewPārvaldībaQuantum View ManagePiekļuve Flex Global View
Itin skubūs kroviniaiOro kroviniaiJūrų kroviniai
SākšanaPārvadāšanaIzsekošanaJūsu sūtījuma saņemšanaRēķini un maksājumiTehnoloģiskais atbalsts

Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu

Šī vietne izmanto sīkdatnes. Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Cīņa pret krāpšanu

UPS ir starptautisks uzņēmums ar vienu no atpazītākajiem un apbrīnotākajiem zīmoliem pasaulē. Laiku pa laikam krāpnieki izmanto UPS reputāciju, izmantojot mūsu nosaukumu vai pakalpojumus, lai uzzinātu jūsu personīgo un sensitīvo uzņēmuma informāciju. Piedāvājot vilinošas lejupielādes un pievilcīgas mājas lapas, krāpnieki var pievilināt jūs saitēm, kurās tiek prasīts norādīt sensitīvu informāciju vai lejupielādēt ļaunprogrammatūru, piemēram, vīrusus vai spiegprogrammatūru. Lai gan UPS nav atbildīgs par trešo pušu veiktajām darbībām, mēs cenšamies novērst un atklāt krāpniecību, kur tas iespējams.

E-pasts UPS

Vai jūs domājat ka jūs varētu būt saņēmis viltus e-pastu, kas izliekas ir no UPS? Pārsūtiet šo e-pastu uz fraud@ups.com un izdzēsiet to no jūsu e-pasta.

UPS veic pasākumus krāpniecības novēršanai

Mēs nopietni uztveram krāpniecību un mūsu klientu informācijas aizsardzību. Nodrošinot papildu drošības pasākumus sūtījumu noformēšanai tiešsaistē, mēs palīdzam droši glabāt tādu sensitīvo informāciju kā konta numurus un kredītkartes informāciju.

Uzziniet par UPS centieniem apkarot krāpniecību.

Uzziniet kā atpazīt krāpniecību

Ar krāpnieciskajām shēmām, kas ir eksistējušas jau daudzus gadus, tagad var saskarties tiešsaistē, e-pastā un caur citām ar datoru saistītām metodēm. Uzziniet, kā atpazīt krāpniecību, pirms kļūstat par tās upuri.

Uzziniet, kā identificēt krāpniecību.

Veidi, kā sevi pasargāt

Labākais veids, kā novērst krāpniecību, ir savas sensitīvās informācijas apzināšanās un aizsargāšana. Iepazīstieties ar dažiem noderīgiem padomiem, ko varat darīt, lai sevi pasargātu.

Uzziniet, kā pasargāt sevi no krāpniecības.

Skatīt paraugus

Citas UPS vietnes: