Drukāt
Automatizējiet globālo
pārvadāšanu
No pakām līdz paliktņiem
No Sietlas līdz Singapūrai
UPS automatizē jūsu pārvadāšanu


Galvenās iespējas

Mums ir labi saprotama situācija, kad būtiska uzņēmuma darbības daļa ir sūtījumi. Jums ir nepieciešams, lai sūtījums tiktu izsūtīts pēc iespējas drīzāk un bez aizķeršanās, lai klientu būtu pastāvīgi informēti un jums būtu iespēja izanalizēt sūtījumu vēsturi. WorldShip ļauj jums:

  • Drukāt pavadzīmes
  • Augšupielādēt muitas dokumentāciju
  • Uzstādīt ziņojumus par sūtījumiem
  • Izsekot sūtījumus
  • Eksportēt sūtījumu datus
  • Palaist atskaites
Sākot no pakām, LTL līdz gaisa pārvadājumu kravām, WorldShip sniedz iespēju apstrādāt sūtījumus vienkāršā veidā, saglabājot atbilstību prasībām un minimalizējot kļūdas, kas varētu radīt papildu izmaksas. Uz "Windows" balstītā programmatūra ir pieejama 20 valodās un vairāk nekā 140 izcelsmes valstīs.


WorldShip integrēšana

WorldShip sniedz vairākas iespējas, lai saņemtu informāciju, kas nepieciešama sūtījumu pavadzīmju izveidošanai. Ir iespējams importēt adrešu grāmatiņu un pārvaldīt adreses, lai vienkāršotu saņēmēja adreses ievadīšanu. Ja savienosieties ar datu failu, visu informāciju par sūtījumu vienlaikus var iekļaut vienā pasūtījumā vai kā paketi. Iespējams ir pat automatizēt pavadzīmju veidošanu, norādot WorldShip, cik bieži veikt jaunu sūtījumu skenēšanu.

WorldShip priekšrocības pārsniedz arī noliktavu robežas. Uzstādot WorldShip ieejošo un izejošo datu plūsmu, iespējams pilnveidot pasūtījumu informācijas ievadi, klientu apkalpošanu, grāmatvedību un rēķinu izrakstīšanas procesu.

Uzņēmējdarbība norit veiksmīgāk, ja starp sistēmām notiek komunikācija. Sāciet izmantot WorldShip laiku ietaupošās funkcijas un integrēšanas iespējas.

Salīdzinājiet UPS Pārvadāšanas risinājumus

Salīdzinājiet risinājumus uzmanīgi, lai redzētu, kāda jums ir vislabākā.

Salīdzinājiet Pārvadāšanas risinājumus

Sākt

Vienkāršojiet savus pārvadājumu pakalpojumus, samaziniet izmaksas un uzlabojiet klientu apkalpošanu, izmantojot WorldShip. Pirms sākšanas jums ir nepieciešams savs UPS konta numurs.  

Lejupielādēt WorldShip tagad