Drukāt

Starptautiskie pakalpojumiSkatīt visus pārvadāšanas pakalpojumus

Dodieties jebkur. Garantēts. Strādājiet jebkur un izmantojiet
nodrošinātus pasaules mēroga
piegādes pakalpojumus

Sadarboties ar jauniem klientiem un pakalpojumu sniedzējiem starptautiski ir ērtāk, izmantojot tāda pieredzējuša globālā pārvadāšanas speciālista palīdzību kā UPS. Vienalga, vai jums nepieciešama ekonomiskās pārvadāšanas iespēja vai ātrākais iespējamais pakalpojums steidzamiem pārvadājumiem, mēs varam sniegt risinājumu jebkura izmēra starptautiskiem pārvadājumiem.

Vai jums nepieciešams ātrums?

Pārvadājumiem, kas jāpiegādā pēc iespējas ātrāk, UPS piedāvā savlaicīgos express pakalpojumus, kas parasti piedāvā piegādi no rīta vai vakarā. Laiks caurbraucot parasti svārstās no vienas līdz trim dienām atkarībā no izcelsmes un galamērķa valstīm.

Vai nepieciešams ekonomisks risinājums?

Ne tik steidzamiem pārvadājumiem, pat tiem, kam nepieciešama uzticama piegāde konkrētā dienā, mums ir pakalpojumi, kas piedāvā izcilu alternatīvu jūsu uzņēmumam. Laiks caurbraucot parasti svārstās no vienas līdz piecām dienām atkarībā no izcelsmes un galamērķa.

Izmantojot pasaules klases UPS pakalpojumus, kas strādā jūsu labā, ir viegli atstāt labu pirmo iespaidu. Labs iespaids veicina vairāk klientu jaunos jūsu uzņēmējdarbības tirgos un ātrāku izaugsmi visā pasaulē.

Sākt

Nogādājiet lietas tur, kur tām vajadzētu būt, pareizajā laikā. Izskatiet savas izvēles iespējas

Aprēķiniet pārvadājuma laiku