Pieteikšanās iestatījumiProfilsKonta kopsavilkumsPārvaldībaAdrešu grāmata
Izveidot pārvadājumuSkatīt vēsturiAnulēt pārvadājumuIzveidot Atgriešanas (Return) pārvadājumuPārvadāt, izmantojot pakešfailuIzveidot importuAprēķināt laiku un maksuPlānot savākšanuAtrast piegādes vietasAtvērt UPS kontuPasūtījuma krājumiIestatīt preferencesPakalpojuma ceļvedis
Izsekot pārvadājumusUzzināt vairāk par Quantum ViewPārvaldībaQuantum View ManagePiekļuve Flex Global View
Itin skubūs kroviniaiOro kroviniaiJūrų kroviniai
SākšanaPārvadāšanaIzsekošanaJūsu sūtījuma saņemšanaRēķini un maksājumiTehnoloģiskais atbalsts

Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu

Šī vietne izmanto sīkdatnes. Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Jaunas krāpšanas e-pasta aprite
Service Update

Viltus e-pasts pieņem daudzas daŞādas formas un tās ir neatÄŧautas trešo personu darbÄĢbas, kas nav saistÄĢtas ar UPS. Šie e-pasta ziņojumi, kas minēti kā "pikšÄˇerēšana"? vai "aizvietošana", kÄŧÅĢst arvien izplatÄĢtāki, un var šÄˇist likumÄĢgi ar kompānijas zÄĢmolu, krāsu vai citām juridiskām atrunām.

Zināmi vairāki krāpnieciski e-pasti (sk. piemērus lējā pašreizējā sarakstā) un turpina parādÄĢties jauni veidi. Šie e-pasta veidi norāda uz nederÄĢgām hipersaitēm, kurus tiek atklāts, kad jÅĢs turiet savu kursoru pār tām. NederÄĢgas saites var saturēt ÄŧaunprātÄĢgu programmatÅĢru, kas potenciāli varētu kaitēt jÅĢsu datoram.

Disse e-mails kommer ikke fra UPS og sÃĨfremt du modtager sÃĨdanne meddelelser, skal du ikke klikke pÃĨ evt. links eller ÃĨbne vedhÃĻftninger. I stedet bør du slette dem omgÃĨende. Hvis du er kommet til at klikke pÃĨ et link, bør du omgÃĨende køre en virus-scanning.

LÅĢdzu, ņemiet vērā, ka UPS nepieprasa maksājumus, personisko un finanšu informāciju, kontu numurus, identifikāciju, paroles vai rēķinu kopijas kādā nepieprasÄĢtā veidā caur e-pastu, pastu, tālruni vai faksu vai apmaiņā uz preču transportēšanu vai pakalpojumiem. UPS neuzņemas nekādu atbildÄĢbu par jebkādām izmaksām vai izdevumiem, kas radušies sakarā ar krāpnieciskām darbÄĢbām

Sazināties ar UPS
Mēs vēlamies dzirdēt no jums
Susisiekite su mumis, jei turite informacijos, kaip UPS galėtÅŗ apsaugoti nuo sukčiavimo ar atpaÅžinti tokią veiklą

Skatīt paraugus

Citas UPS vietnes: