Prisijungimo nustatymaiSąrankaPaskyros suvestinėAdministravimasAdresų knyga
Ruošti siuntąPeržiūrėti istorijąAnuliuoti siuntąRuošti grąžinimąSiųsti naudojant išorinę byląRuošti importo siuntąApskaičiuoti laiką ir kainąUžsakyti paėmimąNaudoti tarptautinius įrankiusRasti siuntų priėmimo vietasGauti UPS kliento numerįUžsakyti pakavimo reikmenisNustatyti parinktisPaslaugų aprašymas
Sekti siuntasSužinokite apie Quantum ViewAdministravimasQuantum View ManageFlex Global View prieiga
Kritinės siuntosKrovinių gabenimas orukroviniai jūra
Darbo pradžiaSiuntimasSekimasSiuntos gavimasSąskaitos ir apmokėjimasTechninis palaikymas

Slapukų naudojimas

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu.
Flex Global View
Sekite paketus ir krovinius Quantum View Flex Global View
Flex® Global View, UPS siuntų įvykių valdymo ir matomumo įrankis, su kuriuo galėsite geriau stebėti savo tiekimo grandinę. Flex Global View teikiama nuolat atnaujinama informacija iš mūsų operacijų centrų, kad jūsų tiekimo grandinė būtų paslanki, bei jūs galėtumėte priimti reikiamus sprendimus laiku ir efektyviau patenkinti savo klientų poreikius.

Flex Global View
Su integruoto matomumo įrankiais, pranešimais apie tam tikrus siuntų gabenimo įvykius ir lanksčiu ataskaitų ruošimu, Flex Global View suteikia geresnes jūsų atsargų valdymo galimybes ir daugiau kontrolės jūsų tiekimo grandinėje.


UPS Trade Direct
Pasirinkite UPS pristatyti ir krovinius, ir paketus įvairiais adresais.

Su UPS Trade DirectSM galima konsoliduoti tarptautinius krovinius, naudotis kelių tipų transportu juos gabenant, lengviau atlikti muitinės procedūras ir pristatyti siuntas tiesiai gavėjams įvairiais adresais toje pačioje paskirties šalyje.

 
Apie UPS Supply Chain Solutions
Su UPS Supply Chain Solutions® galima valdyti pasaulines tiekimo grandines, nuo transportavimo valdymo iki logistikos, nuo paskirstymo iki muitinės tarpininkų bei tarptautinės prekybos paslaugų.

Peržiūrėti pavyzdžius

Kitos UPS svetainės: