Prisijungimo nustatymaiSąrankaPaskyros suvestinėAdministravimasAdresų knyga
Ruošti siuntąPeržiūrėti istorijąAnuliuoti siuntąRuošti grąžinimąSiųsti naudojant išorinę byląRuošti importo siuntąApskaičiuoti laiką ir kainąUžsakyti paėmimąNaudoti tarptautinius įrankiusRasti siuntų priėmimo vietasGauti UPS kliento numerįUžsakyti pakavimo reikmenisNustatyti parinktisPaslaugų aprašymas
Sekti siuntasSužinokite apie Quantum ViewAdministravimasQuantum View ManageFlex Global View prieiga
Kritinės siuntosKrovinių gabenimas orukroviniai jūra
Darbo pradžiaSiuntimasSekimasSiuntos gavimasSąskaitos ir apmokėjimasTechninis palaikymas

Slapukų naudojimas

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu.
Kovoti su sukčiavimu

UPS - tai pasaulinė kompanija, turinti vieną iš labiausiai atpažįstamų ir mėgiamų prekės ženklų pasaulyje. Retkarčiais sukčiai bando pasinaudoti UPS reputacija, kompanijos vardu ar paslaugomis, kad gautų jūsų asmeninę ar verslui svarbią informaciją. Kurdami patrauklias nuorodas ir puslapius, sukčiai gali jus privilioti įvesti svarbią informaciją arba atsisiųsti kenkėjiškas programas, pvz.: virusus arba šnipinėjimo programas. Nors UPS nėra atsakinga už trečiųjų šalių veiksmus, UPS stengiasi aptikti sukčiavimo atvejus ir nuo jų apsaugoti.

Rašyti el. laišką UPS

Gavote "netikrą" laišką nuo UPS? Persiųskite jį fraud@ups.com ir ištrinkite iš savo el. pašto

UPS imasi veiksmų prieš sukčiavimą

Mes labai rimtai žiūrime į savo klientų apsaugą nuo sukčiavimo. Sukurdami papildomus apsauginius sluoksnius siunčiant internetu, padedame asaugoti jūsų svarbią informaciją, pvz. kliento numerius ir kreditinių kortelių informaciją.

Sužinoti apie UPS pastangas kovojant su sukčiavimu

Sužinokite, kaip atpažinti sukčiavimą

Daugelį metų egzistavusias sukčiavimo schemas dabar galima rasti internete, el. laiškuose ir kituose kompiuteriniuose metoduose. Sužinokite, kaip atpažinti sukčiavimą, prieš tapdami jo aukomis.

Sužinoti, kaip atpažinti sukčiavimą

Apsisaugojimo būdai

Atsargumas ir apsauga yra geriausi būdai apsaugoti savo informaciją nuo sukčiavimo. Paskaitykite kelis patarimus, kaip apsisaugoti nuo sukčiavimo.

Sužinoti, kaip apsisaugoti nuo sukčiavimo

Peržiūrėti pavyzdžius

Kitos UPS svetainės: