SisselogimissättedProfiilKonto kokkuvõteHaldusAadressiraamat
Loo saadetisVaata ajaluguTühista saadetisLoo tagastusSaada partiifaili abilLoo importArvuta aeg ja hindKavanda pealekorjeKasuta rahvusvahelisi tööriistuOtsi kogumispunktide asukohtiOtsi asukohtiAva UPSi kontoTelli tarvikuidSea eelistusedTeenuse juhend
Jälgi saadetisiLugege lähemalt Quantum View kohtaHaldusQuantum View halduslahendusJuurdepääs Flex Global View'le
Tähtis lastÕhuveduOokeanivedu
AlustamineSaatmineJälgimineSaadetise vastuvõtmineArveldamine ja maksmineTehniline tugi

Teavitus küpsiste kohta

See veebileht kasutab küpsiseid. Selle veebilehe kasutamist jätkates nõustute te küpsiste kasutamisega.
Pakendid ja tarvikud
Saadetise ettevalmistamine
Enne saadetise UPSile üleandmist teostage mõned lihtsad toimingud, et oma pakk või kaup saatmiseks ette valmistada. Lisainfo saamiseks valige alt link.

Pakkimisjuhised
Korralik pakend aitab Teie saadetisel kohale jõuda õigel ajal ja heas seisukorras. Järgnevate linkide alt saate kasulikku infot ja soovitusi pakkematerjalide kasutamiseks, juhiseid kaalu ja suuruse kohta ning õpetusi mahukaalu ja ümbermõõdu leidmiseks.

Pakkematerjalid
Pakkides kasutatavate sisemiste polstrimaterjalide valik ulatub ubadest vahtplastini. Lisateabe saamiseks klõpsake järgnevat linki.

Erikäitlemist vajavad saadetised
Allpoolt leiate teavet selle kohta, kuidas käidelda erieeskirjade alla kuuluvaid esemeid või pakkimisel erilist tähelepanu vajavaid saadetisi.

Tarvikud, dokumendid ja etiketid
Järgnevate linkide alt leiate teavet selle kohta, millised dokumendid on nõutavad rahvusvaheliste ja riigisiseste saadetiste jaoks. Samuti saate vaadata, milliseid tarvikuid ja silte on võimalik UPSi saadetistel kasutada.


Vaata näiteid

Muud UPSi asukohad: