SisselogimissättedProfiilKonto kokkuvõteHaldusAadressiraamat
Loo saadetisVaata ajaluguTühista saadetisLoo tagastusSaada partiifaili abilLoo importArvuta aeg ja hindKavanda pealekorjeKasuta rahvusvahelisi tööriistuOtsi kogumispunktide asukohtiOtsi asukohtiAva UPSi kontoTelli tarvikuidSea eelistusedTeenuse juhend
Jälgi saadetisiLugege lähemalt Quantum View kohtaHaldusQuantum View halduslahendusJuurdepääs Flex Global View'le
Tähtis lastÕhuveduOokeanivedu
AlustamineSaatmineJälgimineSaadetise vastuvõtmineArveldamine ja maksmineTehniline tugi

Teavitus küpsiste kohta

See veebileht kasutab küpsiseid. Selle veebilehe kasutamist jätkates nõustute te küpsiste kasutamisega.
Võitle pettuse vastu

UPS on ülemaailmne ettevõte ja üks enam tuntud ja tunnustatud kaubamärke kogu maailmas. Aeg-ajalt kasutavad petturid UPSi mainet ära, kasutades meie nime või teenuseid Teie isiklikele ja konfidentsiaalsetele äriandmetele ligi pääsemiseks. Petturid meelitavad ligitõmbavate allalaadimiste ja veebisaitide abil Teid vajutama linke, mille avanemisel küsitakse Teilt tundlikke andmeid või laaditakse alla pahavara - kahjulik tarkvara, näiteks viirused või nuhkvara. Kuigi UPS ei vastuta kolmandate poolte tegevuse eest, töötame selle nimel, et ennetada ja tuvastada võimaluse korral pettureid.

Kirjuta UPSile e-kiri

Arvate, et olete saanud kelleltki , kes väidab end olema UPS, võltsitud e-maili? Edastage e-mail aadressile fraud@ups.com ja kustutage see oma postkastist.

UPSi pettusevastased meetmed

Suhtume pettustesse ja oma klientide andmete kaitsmisse tõsiselt. Täiendavate turvafunktsioonide kasutamisega internetis saatmisel aitame Teil turvata tundlikku infot nagu kontonumbrid ja krediitkaardiinfo.

Lugege, kuidas UPS võitleb pettusega

Lugege, kuidas pettust ära tunda

Aastaid vanad petuskeemid on nüüd kolinud veebi, e-posti ja muudesse arvutipõhistesse meetoditesse. Uurige välja, kuidas tuvastada pettus enne, kui Teist saab ohver.

Lugege, kuidas pettust ära tunda

Enda kaitsmise viisid

Andmete tunlikkuse teadvustamine ning nende andmete kaitsmine on parim viis pettuse ennetamiseks. Lugege kasulikku infot selle kohta, mida saate enda kaitsmiseks teha.

Enda pettuse eest kaitsmise viisid

Vaata näiteid

Muud UPSi asukohad: