Prindi
Ülemaailmse saatmise
automatiseerimine
Pakkidest kaubaalusteni
Seattle'ist Singapurini
UPS aitab saatmist automatiseerida

Põhilised võimalused

Kui saatmisel on Teie äris tähtis roll, siis me mõistame Teid. Teil on vaja, et saadetised läheksid välja võimalikult kiiresti ja veatult, et kliendid oleksid teavitatud ja et saaksite oma saatmisajalugu analüüsida. WorldShip võimaldab Teil:

  • printida etikette
  • laadida üles tollidokumentatsiooni
  • koostada saadetist puudutavaid teateid
  • jälgida saadetisi
  • eksportida saadetise andmeid
  • koostada aruandeid
WorldShip võimaldab Teil alates pakkidest kuni LTL-saadetiste ja õhuvedudeni töödelda saadetisi hõlpsalt, säilitada vastavus ja vähendada kulukaid vigu. Windows-põhine tarkvara on saadaval 20-s keeles ja enam kui 140-s lähteriigis.


Worldshipi integreerimine

WorldShipi integreerimine annab Teile mitmeid võimalusi saatmisetikettide jaoks vajaliku teabe saamiseks. Saate importida aadressiraamatu ja hallata aadresse, et lihtsustada saajate aadresside sisestamist. Andmefaili ühendamisel saate tõmmata kogu saatmisteabe ühe tellimuse kaupa või kõik korraga. Saate etikettide loomise koguni automatiseerida, öeldes WorldShipile, kui tihti soovite uusi saadetisi kontrollida.

WorldShipi eelised ulatuvad ka laofunktsioonidest kaugemale. WorldShipi edastatavate andmevoogude seadistamisel saate hõlbustada tellimuste sisestamist, klienditeenindust, raamatupidamist, hankimist ja arveldamist.

Äri toimib paremini, kui süsteemid saavad omavahel suhelda. Hakake kasutama WorldShipi aega säästvaid eeliseid ja integreerimisvõimalusi.

Võrrelge UPSi saatmislahendusi

Võrrelge lahendusi üksteise kõrval, et näha, milline on Teie jaoks sobivaim.

Võrrelge saatmislahendusi

Alusta

Kasutage WorldShip-i saatmise lihtsustamiseks, kulude vähendamiseks ja klienditeeninduse tõhustamiseks. Enne alustamist otsige välja oma UPSi konto number.  

WorldShip-i allalaadimine