Prindi
Kõikjal ligipääsetav Lihtne saatmine
interneti vahendusel

Hiireklõpsust saatmiseni jõudmine pole kunagi lihtsam olnud

Printige saatelehti, korraldage pealekorje, jälgige saadetiste kulgu ja makske teenuste eest internetis. Lisaks üksikpakkide saatmisele saate vormistada ka veoseid, kasutades eelnevalt salvestatud aadresse ja kaubainfot.

UPSi interneti-saatmisteenus võimaldab üheetapilist saatmist ning Teid juhendatakse internetis kogu saatmisprotsessi käigus.

Fortæl mig mere om Online forsendelse

Kiire ligipääs sagedasematele saatmistoimingutele
Võimaldab saatmisprotsessi automatiseerida ja vähendada paberimajandust. Aadressiraamatud jms infovahendid aitavad tagada õige saatmisinfo kasutamise ning saadetiste ajalugu ja teated e-postiga annavad Teile saatmistegevustest parema ülevaate. Teie aadressiraamat võib sisaldada kuni 1000  jaotusnimekirja, millest igaüks sisaldab kuni 100 aadressi. Tänu teksti sisestamise käigus toimuvale jooksvale filtreerimisele  on aadressiraamatutes ja jaotusnimekirjades otsingu tegemine veelgi kiirem ja lihtsam. Veel üks tööd kiirendav võimalus on partiifaili abil saatmise funktsioon, mis võimaldab Teil .csv-faili importimise teel korraga luua kuni 250 saadetist.

Kasutage saatmise aja ja hinna arvestuse funktsiooni, et võrrelda teenusevalikuid, kalkuleerida saatmise aega ja hinda ning maksta ainult endale vajaliku teenuse eest.

Tarkvara ei ole vaja alla laadida
Pealekorje kavandamine, saatmis- või tagastusetikettide loomine või saadetise tühistamine on võimalik igas internetti ühendatud arvutis. Kui soovite sobitada UPSi interneti-saatmisteenuse võimalusi oma ettevõtte vajadustele, saate määrata isiklikke eelistusi ja kohandada oma profiili, säästes sellega aega.

Paremad saatmisvõimalused
Nüüd on ka väikeettevõtjate käsutuses varem ainult suurfirmade pärusmaaks olnud võimalused. UPSi interneti-saatmisteenuse abil saate suurendada oma saatmisvõimekust ning keskenduda oma tugevustele.

Võrrelge UPSi saatmislahendusi

Võrrelge lahendusi üksteise kõrval, et näha, milline on Teie jaoks sobivaim.

Võrrelge saatmislahendusi

Alusta

Kas olete valmis saatma, registreeruma või kontot avama? Alustage nüüd.

Saadetise loomise lehele