SisselogimissättedProfiilKonto kokkuvõteHaldusAadressiraamat
Loo saadetisVaata ajaluguTühista saadetisLoo tagastusSaada partiifaili abilLoo importArvuta aeg ja hindKavanda pealekorjeKasuta rahvusvahelisi tööriistuOtsi kogumispunktide asukohtiOtsi asukohtiAva UPSi kontoTelli tarvikuidSea eelistusedTeenuse juhend
Jälgi saadetisiLugege lähemalt Quantum View kohtaHaldusQuantum View halduslahendusJuurdepääs Flex Global View'le
Tähtis lastÕhuveduOokeanivedu
AlustamineSaatmineJälgimineSaadetise vastuvõtmineArveldamine ja maksmineTehniline tugi

Teavitus küpsiste kohta

See veebileht kasutab küpsiseid. Selle veebilehe kasutamist jätkates nõustute te küpsiste kasutamisega.
Ringluses on uus pettuskiri
Teenuse uuendus

Pettuskirjad on erinevates vormides ning on seotud UPSi poolt volitamata kolmandate isikute tegevusega. Neid e-posti teateid, mida saab liigitada ka "identiteedivarguseks" vÃĩi "tÃŧssamiseks," on Ãŧha enam ringvel ning need vÃĩivad tunduda Ãĩiguspärased, sest sisaldavad ettevÃĩtte logo, värve vÃĩi muid juriidilisi klausleid.

Teatatud on mitmetest e-posti teel saadetud pettuskirjadest (vaadake allpool toodud näidete nimekirja), millele lisandub aina uusi. Seda tÃŧÃŧpi e-kirjades esitatakse vigaseid linke, mis tulevad ilmsiks, kui hoida kursorit nende kohal. Vigased lingid vÃĩivad sisaldada pahavara, mis vÃĩib Teie arvuti enda valdustesse vÃĩtta.

Need ei ole Ãĩigusjärgsed UPSi kommunikatsioonivahendid ning sellise e-kirja saamisel ei tohiks Te esitatud linke järgida vÃĩi manuseid klÃĩpsata. Selle asemel lihtsalt kustutage e-kiri. Kui olete kogemata valinud lingi, tuleb viivitamatult käivitada viirusekontroll.

Palun pÃļÃļrake tähelepanu asjaolule, et UPS ei nÃĩua tasumist, isikuandmeid, finantsandmeid, kliendikontosid, ID-sid, salasÃĩnu vÃĩi arvete koopiaid pealesunnitud viisil e-posti, kirja, telefoni vÃĩi faksi teel, kindlasti ei pakuta vahetuskaubana informatsiooni eest kaupade transportimist vÃĩi muid teenuseid. UPS ei vÃĩta endale vastutust pettustest tulenevate mis tahes kulude vÃĩi lisatasude eest.

VÃĩta UPS-iga Ãŧhendust
Andke meile teada
Teatage UPS-ile informatsioonist, mis aitab ennetada vÃĩi tuvastada pettusega seotud tegevust.

Vaata näiteid

Muud UPSi asukohad: