Tisk

Zasílejte, sledujte a ušetřeteMalý podnik

Dělejte obchody lépe prostřednictvím našich nástrojů a technologií

Fungujte chytřeji

Čas jsou peníze. Proto Vám usnadňujeme a zrychlujeme online tvorbu zásilek, sledování zásilek a řízení Vašeho podnikání - toto vše na stránkách ups.com.

On-line kontrola

Služba Moje UPS je snadný způsob, jak z obchodního vztahu s UPS získat co nejvíc. Je to Váš první krok v přístupu k nabídkám služeb UPS. Je to přístup k fakturaci, odesílání a sledování zásilek z jediné centrální lokality. Pokud máte rádi pohodlí, služba Moje UPS je to správné místo, kde začít.

Jednodušší zasílání

Internetová služba UPS pro zasílání zásilek Vám poskytne rychlý a pohodlný přístup ke každému detailu Vaší transakce z jediné obrazovky a přizpůsobí nabídku možností Vašim potřebám. Výsledkem je fungující proces zasílání a příjemný pocit uživatele - přímo na dosah ruky.

Automatizujte své hromadné zasílání do míst kdekoli na světě a zbavte se náročných ručních procesů se službou WorldShip®. Získejte přístup k celému rozsahu zasilatelských služeb UPS. Nemusíte přitom mít obavy, zda vyhovíte předpisům, a vyhnete se chybám, které stojí peníze.

Příprava zásilky

Ať už posíláte oblečení nebo lékařské vybavení, Vaše zásilky se potřebují dostat do místa určení bezpečně. Přečtěte si základní pokyny pro zasílání. Přizpůsobte si pokyny pro balení zásilek pomocí nástroje Poradce pro balení.

Efektivní sledování zásilek

Technologie sledování zásilek UPS Vám zajistí lepší přehled. K informacím o zásilkách budete mít přístup 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Dejte svým zákazníkům možnost kontrolovat stav doručení zboží, které si objednali, jen několika kliknutími myší, a Vy se zatím můžete soustředit na jiné věci, například na podporu produktů nebo provádění objednávek.

Sledování není jen pro odcházející zásilky - Služba Quantum View® Vám poskytne komplexní přehled o zásilkách napříč Vaším dodavatelským řetězcem, a to přímo od Vašeho pracovního stolu. Sledujte veškeré zasilatelské aktivity, identifikujte a řešte potenciální problémy a vytvářejte automatická oznámení o doručení zásilky pro Vaše zákazníky.

Pohodlné vyzvedávání

Provoz firmy je už teď časově náročný. Takže místo toho, abyste s každou zásilkou jezdili do lokality UPS, si můžete naplánovat vyzvednutí přímo z Vaší kanceláře. Naplánujte si vyzvednutí v pravidelnou dobu každý den, nebo využijte služby vyzvednutí zásilky na zavolání kdykoliv během dne, čímž získáte více flexibility.

Začněte

Získejte co nejvíc pro svoje zásilky a sledování zásilek pomocí systému Moje UPS

Zaregistrovat se pro službu Moje UPS