Tisk

Sledování zásilekOsobní doručení

Sledujte stav své zásilky.
Mějte přehled o všech změnách.


Díky našim nástrojům sledování a upozornění budete mít vždy aktuální informace o všech přepravovaných zásilkách. Kontrolujte balíky, které jste odeslali, plánujte příjem těch, které směřují k vám, a spolehněte se na naši pomoc v průběhu celé cesty balíku.

Personal Tracking

Balíky na cestě

Kontrola pohybu zásilky

Můžete snadno zjistit, kde se Vaše zásilky právě nacházejí. Protože každá naše zásilka dostává sledovací číslo (typicky začíná kombinací 1Z), bude možné, abyste sledovali pohyb svého balíku a pokaždé se dozvěděli, že její číslo bylo během pohybu zásilky v systému UPS skenováno.

Sledování zásilek UPS online

UPS má různé způsoby, jak sledovat zásilky. Nejrozsáhlejší funkcionalita je UPS Web Tracking. Budete znát přibližnou dobu doručení a budete vědět, kde na trase se Vaše zásilka nachází. Pro sledování zásilky po internetu není nutné, abyste se přihlašovali k účtu Moje UPS, ale když to uděláte, dostanete podrobné informace ze sledování zásilky, historii pohybu zásilky, a můžete také do procesu doručení zasahovat. Podívejte se na několik možností sledování zásilky online, které Vám mohou velmi usnadnit život.

  • Přeplánujte dobu doručení nebo zadržte balík, který má být vyzvednut.
  • Plánujte zasílání balíků, které se doručují proti podpisu, dopředu.
  • Dostávejte informační e-maily o aktuálním stavu, o zpoždění a o doručení zásilek.
  • Stáhněte si potvrzení o doručení Vaší zásilky.

Snadná identifikace vašich zásilek

Využijte výhodných možností, které nabízí pole pro popis zásilky na webové stránce Sledování zásilek. Pokud potřebujete sledovat více zásilek současně, je dobré přidat stručný popis každé zásilky, aby bylo možné je snadno od sebe odlišit. Stačí jen něco jednoduchého, např. "dětské hračky". Hned uvidíte, že pracovat s Vašimi sledovací mi čísly bude mnohem snadnější.

Začněte

Mějte svá sledovací čísla po ruce a sledujte, kde se nyní Vaše zásilky nacházejí.

Sledovat zásilku

Zobrazte si detaily o sledování, jakmile se přihlásíte svým přihlašovacím jménem a heslem do služby Moje UPS.