Tisk
Přístup odkudkoliv Online zasílání je snadnější

Přechod od kliknutí ke skutečnému odeslání nikdy nebyl tak snadný

Tisk přepravních štítků, naplánování vyzvednutí, vývoj systému sledování cesty zásilek a platba za přepravu online. Nejenže můžete sledovat jednotlivé balíky, můžete také vytvořit nákladní list, který využívá uložených adres a informací o odesílaném zboží.

Internetové odesílání společnosti UPS nabízí přepravní služby vjediném kroku a provede vás každým krokem postupu pro odeslání--online.

Řekněte mi více o On-line přepravě

Rychlý přístup k často používaným zasilatelským aktivitám
Automatizujte svůj proces odesílání zásilek a redukujte administrativní činnosti. Historie zásilek a upozornění e-mailem vám umožní lépe nahlédnout do procesu zasílání a doručování.Zdroje informací, např. adresáře, pomáhají zajiťovat a udržovat správné informace. Váš adresář může mít až 1,000 distribučních seznamů, každý obsahujících až 100 adres. Díky přednastavenému filtrování  bude vyhledávání ve vašem adresáři a rozdělovníku fungovat rychleji a snadněji. Dal ím dynamickým rysem je zasílání v dávkách, které vám umožní vytvářet až 250 zásilek naráz, a to pomocí importu souboru .csv.

Pomocí parametrů - doby dodání a výe nákladů - porovnejte možnosti služeb, a odhadněte čas a náklady pro vai zásilku tak, abyste platili přesně ten druh služby, který vám bude užitečný.

Není nutné stahovat žádné programy
Z libovolného počítače s připojením na Internet můžete stanovit dobu odběru, vytvořit štítek pro zásilku nebo pro vrácení zásilky, nebo zásilku stáhnout. Pokud potřebujete služby UPS zasílání po internetu upravit na potřebám svých obchodních aktivit, můžete si nastavit osobní preference a specifikovat svůj profil, čímž si uetříte čas.

Zlepete své zasilatelské aktivity a kapacity
Co kdysi bylo skutečností pouze pro velké společnosti, je dnes k dispozici i pro vašich firmu. Umožní vám to dělat to, co děláte, nejlépe, jak je možné.

Porovnejte přepravní řešení společnosti UPS

Srovnejte řešení a podívejte se, které je pro Vás lepší.

Porovnejte přepravní řešení

Začněte

Jste připraveni odesílat, zaregistrovat se, nebo si vytvořit účet? Začněte nyní.

Vytvořit zásilku nyní