Pieteikšanās iestatījumiProfilsKonta kopsavilkumsPārvaldībaAdrešu grāmata
Izveidot pārvadājumuSkatīt vēsturiAnulēt pārvadājumuIzveidot Atgriešanas (Return) pārvadājumuPārvadāt, izmantojot pakešfailuIzveidot importuAprēķināt laiku un maksuPlānot savākšanuAtrast piegādes vietasAtvērt UPS kontuPasūtījuma krājumiIestatīt preferencesPakalpojuma ceļvedis
Izsekot pārvadājumusUzzināt vairāk par Quantum ViewPārvaldībaQuantum View ManagePiekļuve Flex Global View
SākšanaPārvadāšanaIzsekošanaJūsu sūtījuma saņemšanaRēķini un maksājumiTehnoloģiskais atbalsts

Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu

Šī vietne izmanto sīkdatnes. Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Jaunas krāpšanas e-pasta aprite
Service Update

Viltus e-pasts pieņem daudzas dažādas formas un tās ir neatļautas trešo personu darbības, kas nav saistītas ar UPS. Šie e-pasta ziņojumi, kas minēti kā "pikšķerēšana"? vai "aizvietošana", kļūst arvien izplatītāki, un var šķist likumīgi ar kompānijas zīmolu, krāsu vai citām juridiskām atrunām.

Zināmi vairāki krāpnieciski e-pasti (sk. piemērus lējā pašreizējā sarakstā) un turpina parādīties jauni veidi. Šie e-pasta veidi norāda uz nederīgām hipersaitēm, kurus tiek atklāts, kad jūs turiet savu kursoru pār tām. Nederīgas saites var saturēt ļaunprātīgu programmatūru, kas potenciāli varētu kaitēt jūsu datoram.

Disse e-mails kommer ikke fra UPS og såfremt du modtager sådanne meddelelser, skal du ikke klikke på evt. links eller åbne vedhæftninger. I stedet bør du slette dem omgående. Hvis du er kommet til at klikke på et link, bør du omgående køre en virus-scanning.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka UPS nepieprasa maksājumus, personisko un finanšu informāciju, kontu numurus, identifikāciju, paroles vai rēķinu kopijas kādā nepieprasītā veidā caur e-pastu, pastu, tālruni vai faksu vai apmaiņā uz preču transportēšanu vai pakalpojumiem. UPS neuzņemas nekādu atbildību par jebkādām izmaksām vai izdevumiem, kas radušies sakarā ar krāpnieciskām darbībām

Sazināties ar UPS
Mēs vēlamies dzirdēt no jums
Susisiekite su mumis, jei turite informacijos, kaip UPS galėtų apsaugoti nuo sukčiavimo ar atpažinti tokią veiklą

Skatīt paraugus

Citas UPS vietnes: