Prisijungimo nustatymaiSąrankaPaskyros suvestinėAdministravimasAdresų knyga
Ruošti siuntąPeržiūrėti istorijąAnuliuoti siuntąRuošti grąžinimąSiųsti naudojant išorinę byląRuošti importo siuntąApskaičiuoti laiką ir kainąUžsakyti paėmimąRasti siuntų priėmimo vietasGauti UPS kliento numerįUžsakyti pakavimo reikmenisNustatyti parinktisPaslaugų aprašymas
Sekti siuntasSužinokite apie Quantum ViewAdministravimasQuantum View ManageFlex Global View prieiga
Darbo pradžiaSiuntimasSekimasSiuntos gavimasSąskaitos ir apmokėjimasTechninis palaikymas

Slapukų naudojimas

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu.
Apsisaugokite nuo sukčiavimo
UPS - tai pasaulinė bendrovė, turinti vieną iš labiausiai atpažįstamų ir mėgiamų prekės ženklų pasaulyje. Sukčiai siekia pasinaudoti UPS įmonės ženklo teikiamais privalumais ir jos patikimumu. Šios neįgaliotosios trečiosios šalys gali neleistinai naudotis UPS vardu arba jos paslaugomis, vykdyti neteisėtą veiklą ir siekti išgauti asmeninės bei verslui svarbios informacijos. Jie sukuria patrauklias atsisiuntimų nuorodas ir internetines svetaines, kur būsite nukreipti įvesti asmeninę informaciją arba iš jų atsisiųsti kenkėjišką programinę įrangą. Kenkėjiška programinė įranga - tai nedidelė programa su virusais ir šnipinėjimo programine įranga. Šios programos gali pabloginti jūsų kompiuterio veikimą, sugadinti duomenis ir leisti sukčiams pasisavinti jūsų asmeninę informaciją.

UPS labai rimtai reaguoja į sukčiavimą ir klientų apsaugą nuo tokių veiksmų. UPS siekia jus informuoti apie galimus sukčiavimo atvejus, kurie gali sukelti žalos. Nors UPS nėra atsakinga už trečiųjų šalių veiksmus, UPS stengiasi aptikti sukčiavimo atvejus ir nuo jų apsaugoti.

Pats sukčiavimas nėra naujiena ir daugelį metų egzistavusias sukčiavimo schemas dabar galima aptikti internete, el. laiškuose ir kitais kompiuteriniais metodais. Toliau pateikiamos kelios apsisaugojimo nuo sukčiavimo priemonės ir informacija apie bendruosius sukčiavimo schemų tipus:

 

Dirbkime kartu, kad apsaugoti jūsų paskyros informaciją
Verslas priklauso nuo informacijos, todėl labai svarbu užtikrinti, kad jūsų duomenys būtų saugūs. UPS yra įsipareigojusi padėti jums apsaugoti savo paskyros informaciją ir užtikrinti transakcijų saugumą.

Mes atidžiai stebime ir diegiame naujus procesus, kurie padeda sumažinti sukčiavimo pavojus, ir bendradarbiaujame su jumis, kad išvengtumėte galimų problemų.

Paskyros numerio apsauga
Panašiai kaip jūsų sąskaitos numerio, nurodomo ant asmeninių čekių, tikrinimas, svarbu ne tai, ar sąskaitos numeris yra matomas, bet ar jis yra apsaugotas tada, kai to tikrai reikia. UPS taiko sudėtingas apsaugos priemones, kad klientų numeriai būtų apsaugoti nuo neteisėto naudojimo.

Apsauga internete
Kai siunčiate su UPS Internet Shipping arba UPS WorldShip programa, papildomi tapatybės patvirtinimo reikalavimai leidžia mums patikrinti jūsų tapatybę. Papildomi saugos sluoksniai taip pat naudojami užsakant reikmenis ir naudojant UPS Delivery Intercept.

Mokėjimo kortelės apsauga
ups.com svetainė yra koduojama 128 bitų SSL protokolu, skirtu užtikrinti paskyros ir mokėjimo kortelės (pvz., debeto ar kredito kortelės) informacijos saugumą. Mes sutikriname mokėjimo kortelės informaciją su mokėjimo kortelės sąskaitos išrašymo adresu ir tiriame bet kokius nepatvirtintus mokėjimus, apie kuriuos pranešama.

Pavojų išaiškinimas ir sumažinimas
Mes naudojame sudėtingą tendencijų ir duomenų analizės technologiją sukčiavimams išaiškinti. Mūsų dalyvavimas kibernetinės erdvės kontrolės programoje leidžia mums gauti naujausią informaciją apie visus pavojus pašto ir siuntimų pramonei visame pasaulyje.

 Atgal į viršų

Apsaugokite save
Nors UPS stengiasi sumažinti sukčiavimo riziką, pirmiausia nuo sukčiavimo turite saugotis patys. Čia pateikti papildomi veiksmai, kaip apsisaugoti nuo sukčiavimo internetu:

 • Niekada neatrašykite arba nedarykite taip, kaip nurodoma el. laiškuose, iš neatpažintų šaltinių, kur jūsų prašoma pateikti, atnaujinti arba patikrinti asmeninę, finansinę arba kitą konfidencialią informaciją.
 • Saugokitės bet kokių įtartinų el. laiškų arba telefoninių skambučių, kuriais prašoma patvirtinti UPS paskyros informaciją.
 • Naudokite saugią internetinę naršyklę.
 • Niekam neduokite savo Mano UPS vartotojo ID ir slaptažodžio.
 • Reguliariai keiskite savo slaptažodį.
 • Sukurkite sudėtingą slaptažodį, naudodami raides ir skaičius.
 • Visada naudokite naujausią antivirusinę programinę įrangą ir apsvarstykite dėl anti-šnipinėjimo programų.
 • Kompiuteryje įdiekite programinę užkardos įrangą arba sumontuokite aparatinę užkardą.
 • Neikite prie konfidencialios informacijos internetinėse kavinėse, viešosiose bibliotekose ir kitur.
 • Jei naudojatės belaidžio ryšio įrenginiu, vadovaukitės gamintojo instrukcijomis, kaip naudoti paslaugas ir parinkti nustatymus, kad būtų užtikrintas tinkamas apsaugos lygis.

Čia pateikti papildomi veiksmai, padėsiantis apsisaugoti nuo sukčiavimo, naudojant registracijos numerius:

 • Saugokitės bet kokių įtartinų el. laiškų ar skambučių su prašymu patvirtinti sekimo numerį, perduodant siuntos registracijos numerį.
 • Neperduokite sekimo numerių nežinomoms trečiosioms šalims
 • Naudokite unikalius registracijos numerius, susidedančius iš raidžių ir skaičių
 • Dažnai keiskite registracijos numerius

Atsargumas ir apsauga yra geriausi būdai apsaugoti savo asmeninę informaciją nuo sukčiavimo.

 Atgal į viršų

Suklastoti čekiai ir pinigų orderiai
Kiekvienas iš mūsų, taip pat mūsų virtualūs kaimynai, galėdami nusipirkti bet kokią prekę visame pasaulyje bet kuriuo paros laiku, turime neribotas galimybes. Deja, kai kurie žmonės gali turėti ir blogų ketinimų. Vienas iš sukčiavimo būdų - tai suklastotų čekių arba pinigų orderių siuntimas, dažniausiai UPS Next Day Air® paslauga, kaip atsakas į skelbimą internetu arba suklastoto darbo pasiūlymo dalis. Negalvokite, kad pristatymo būdas suteikia teisėtumo paketo turiniui.

Jei gavote neplanuotą čekį ar pinigų orderį, tai gali būti klastotė. Taip pat būkite ypač atsargūs, jei gaunate čekį ar pinigų orderį didesnei sumai nei tikėjotės. Su jumis gali būti susisiekta el. paštu, prašant išgryninti arba padėti pinigus ir grąžinti jų dalį per Western Union ar kitomis priemonėmis. Klastotojas patars jums pasilikti dalį pinigų, tai mažiau nei dosnu, turint omenyje, kad originalus čekis greičiausiai yra suklastotas. Net jei banke pirmiausiai gali manyti, kad čekis ar pinigų orderis yra teisėti, vėliau gali išaiškėti, kad jis buvo padirbtas, ir jums gali tekti pinigus grąžinti.

 Atgal į viršų

Svetainės, kurios apgaulės tikslais naudoja UPS pavadinimą ar ženklą
Anksčiau tam, kad galėtum sėkmingai sukčiauti, reikėjo "sąžiningo veido". Šiais laikais nusikaltėliui tereikia teisėtai atrodančios svetainės ar el. pašto, kad jis galėtų apgauti.

Mes nuolat stebime internetą dėl neteisėto UPS ženklo naudojimo, kad galėtumėme apsaugoti savo klientus. Neteisėtas ar nelicencijuotas UPS intelektinės nuosavybės (prekių ženklų, autorių teisių, patentų ir prekybos paslapčių) naudojimas yra stebimas ir, išaiškinus, imamasi atitinkamų priemonių. Turėkite omenyje, kad kai kurios neteisėtos svetainės gali atrodyti kaip teisėta UPS svetainė. Kad būtumėte tikri, jog prieinate prie tikros UPS svetainės, įveskite ups.com arba international.ups.com, o ne spauskite nuorodą, pateiktą kitame šaltinyje.

 Atgal į viršų

Apgaulingi laiškai ir brukalai UPS vardu arba prekės ženklu
Apgaulingi el. laiškai gali būti įvairių formų. Tai neteisėti trečiųjų šalių, nesusijusių su UPS, veiksmai. Šie laiškai priskiriami "informacijos gavimo sukčiavimo tikslais" veiksmams. Jie yra gana dažni bei siunčiami su kompanijų ženklais, prekių ženklais, spalvomis arba kitais teisėto atpažinimo ženklais. Apsisaugokite žinodami apie šiuos sukčiavimo metodus:


 • Brukalai: El. laiškai, dažnai vadinami "elektroniniu šlamštu" arba "šiukšlėmis", kurių gavėjas nedavė leidimo juos siųsti ir kuriais kreipiamasi į gavėją su tiesioginiais pasiūlymais ar pranešimais.
 • "Phishing": Žodis "Phishing", kuris anglų kalba primena žodį "fishing", yra konfidencialios informacijos "žvejyba", tai yra netikros informacijos srautas, siunčiamas bandant apgaule išgauti ir panaudoti asmeninę ar finansinę informaciją.

Turėkite omenyje, kad UPS neprašo nurodyti mokėjimų, asmeninės informacijos, finansinės informacijos, paskyrų numerių, ID, slaptažodžių ar pateikti sąskaitų kopijų netinkamu būdu el. paštu, paprastu paštu, telefonu ar faksu, ypač mainais už prekių pervežimą ar paslaugas. UPS neprisiima atsakomybės už nuostolius ar kaštus, patirtus dėl apgavikiškų veiksmų.

Suprasti ir saugotis apgaulingų laiškų, el. pašto pranešimų ir bandymų "sužvejoti" naudingą informaciją yra būtina, kad apsisaugotumėte nuo vagysčių ir kitų susijusių nusikaltimų. Dažnai apie tai, kad el. laiškas gali būti neteisėtas, gali išduoti tokie dalykai:


 • Dizaino klaidos: El. laiškas su iškreiptų matmenų ar keisto dydžio logotipais 
 • Prasta gramatika: Gramatinės klaidos ir daug naudojamų šauktukų 
 • Rašybos klaidos: Su klaidomis parašyti žodžiai ar nuorodos į pakeistas svetaines (pvz., teisėtos svetainės www.ups.com modifikacijos, pvz., www.unitedparcelservices.com.)
  Pastaba: UPS siunčia teisėtus el. laiškus iš kelių URL adresų, įskaitant ups.com ir upsemail.com.
 • Skatinimas veikti greitai: Įspėjamieji pranešimai, kuriais reikalaujama nedelsiant imtis veiksmų, pvz., "Jūsų paskyra bus užblokuota po 24 valandų" arba "Nedelsdami susisiekite su mumis dėl savo paketo arba prizo atsiėmimo"
 • Netikėti prašymai: Prašymas siekiant gauti pinigų, finansinės informacijos (pvz., banko sąskaitos ar mokėjimo kortelės numerį) ar asmeninę informaciją mainais už paketo ar kitos prekės pristatymą 
 • Trūkstamos komunikacijos grandys: El. paštas, kuriame nepateikiame kiti būdai, kaip pateikti reikiamą informaciją (pvz., telefonu, paštu ar konkrečioje fizinėje vietoje)
 • Apgaulinga nuoroda: El. laiške pateikiama nuoroda, kuri tariamai nukreipia jūsų naršyklę į žinomą ir saugią svetainę, bet iš tikrųjų nukreipia jūsų naršyklę į kitą vietą, kuri gali būti nesaugi arba apgaulinga svetainė. Tai galite nustatyti užvesdami žymeklį virš nuorodos. Dėl to iššokančiame langelyje, būsenos juostos kairėje apačioje arba kitoje vietoje, priklausomai nuo jūsų el. pašto kliento, bus parodyta tikroji nuorodos paskirties vieta. Jei tikras adresas nesutampa su adresu nuorodoje, tai yra įtartina. Taip pat įtartinos nuorodos, kuriose vietoj žodžių yra skaičiai, santrumpos ir netiksliai parašyti žodžiai.

Kai kurie teisėti pranešimai iš UPS gali būti siunčiami el. laiškais su nuoroda "epackage" laiške. Šie pranešimai yra skirti padidinti svarbios informacijos apsaugą, susijusi nuoroda visada prasidės https://epackage1.ups.com.

 Atgal į viršų

Telefonų skambučiai, laiškai, faksogramos ir kitos komunikavimo priemonės, neteisėtai naudojant UPS kompanijos pavadinimą ir prekės ženklą
Be suklastotų svetainių ir el. laiškų, sukčiai gali naudotis telefonais, faksais, laiškais ir kitomis komunikavimo priemonėmis, ir taip bandyti gauti jūsų asmeninę informaciją. Toks suklastotas komunikavimas - tai neteisėti trečiųjų šalių veiksmai, nesusiję su UPS. Apgaulingame pranešime, tariamai iš UPS, gali būti nurodyta, kad atvykęs paketas ir bus pristatytas. Įprastai tokiuose pranešimuose prašoma jūsų asmeninės informacijos ir/arba išankstinio apmokėjimo už gaunamą paketą, arba gali būti nurodyta arnaujinti jūsų paskyros informaciją, persiunčaint asmeninę informaciją arba nukopijuojant UPS sąskaitą.


Jei UPS kreipiasi į jus dėl paketo, UPS atstovas visada galės pateikti sekimo numerį, kurį galite patikrinti mūsų svetainėje. Atkreipkite dėmesį, kad UPS gali kreiptis į jus su paslaugų siūlymais arba rinkodaros tikslais, tačiau, prieš tęsdami pokalbį, visada patikrinkite telefono numerį.


Jei kada nors suabejosite dėl komunikavimo tikrumo, pirmiausia pasiteiraukite skambintojo vardo ir pavardės, ir telefono numerio, kuriuo galėtumėte perskambinti.

 Atgal į viršų

Netikri darbo iš namų pasiūlymai
Daugelio netikrų "darbo iš namų" pasiūlymų galima išvengti stebint, ar nėra teikiami nerealūs pažadai, nereikalaujant jokios patirties, arba siūlomas darbas, kuriam reikia įmokėti pradinę įmoką, nors apie jį dar nieko tiksliai nenurodoma. Kai kuriuos tokius netikrus pažadus identifikuoti sudėtinga; dėl jų gali tekti jums atsakyti asmeniškai. Pateikti kai kurie atpažinami pavyzdžiai:

 1. Algalapių (atba kitų čekių) siuntimas: Vykdant šią nelegalią veiklą, algalapiai ar kiti čekiai, arba pinigų orderiai, yra spausdinami ir siunčiami (dažniausiai UPS Next Day® Air arba kito pristatymo per vieną darbo dieną paslauga). Sukčiai gali pateikti arba prašyti įsigyti čekių gamybos programinę įrangą ir pateiks jums arba prašys jūsų gauti UPS (arba konkurento) kliento numerį. Sukčiai taip pat gali pateikti banko sąskaitos numerį, kuris turės būti naudojamas spausdinti čekius, skaitmeninį parašą, vardų ir pavardžių sąrašą, adresus ir mokėjimo sumas. Suklastoti čekiai tada siunčiami žmonėms, kurie reklamavo parduodamas prekes. Prašoma išgryninti čekius, dažniausiai didesne suma nei įrašyta, pažadant grąžinti dalį pinigų kartu su siunčiama įsigyta preke. Čekiai vėliau grąžinami banko kaip suklastoti.
 2. Paslaptingi pirkėjai: Teisėti neidentifikuojami pirkėjai apsiperka parduotuvėse ir pateikia joms (trečiosioms šalims) atsiliepimus apie apsipirkimus. Vykdant šią nelegalią veiklą, paslaptingi pirkėjai prašomi pasinaudoti lėšomis, atsiųstomis jiems čekiu arba pinigų orderiu, vėliau nustatoma, kad šie dokumentai suklastoti. Kartais nurodoma, kad tokio apsipirkimo atveju trečiajai šaliai bus grąžinama dalis pirkinių sumos (pvz.: per Western Union).
 3. Grąžinamų siuntų aptarnavimas: Vykdant šią nelegalią veiklą, siūlomas darbas nepilnu etatu gauti ir aptarnauti gaunamas siuntas iš kompanijos klientų. Kompanijos dažniausiai parduoda elektroniką, prekes vaikams arba automobilių detales. Jums nurodoma patikrinti paketus ir vadovautis instrukcijomis, gautomis iš "Grąžinimų skyriaus vadovo", pvz.: perpakuoti ir siųsti prekes į kitą vietą. Gali būti nenurodytos pradinės išlaidos, ir visi reikmenys užsakomi ir siunčiami iš jūsų darbo vietos. Komunikavimas vykdomas el. paštu.

 Atgal į viršų


Peržiūrėti pavyzdžius

Kitos UPS svetainės: