Prisijungimo nustatymaiSąrankaPaskyros suvestinėAdministravimasAdresų knyga
Ruošti siuntąPeržiūrėti istorijąAnuliuoti siuntąRuošti grąžinimąSiųsti naudojant išorinę byląRuošti importo siuntąApskaičiuoti laiką ir kainąUžsakyti paėmimąRasti siuntų priėmimo vietasGauti UPS kliento numerįUžsakyti pakavimo reikmenisNustatyti parinktisPaslaugų aprašymas
Sekti siuntasSužinokite apie Quantum ViewAdministravimasQuantum View ManageFlex Global View prieiga
Darbo pradžiaSiuntimasSekimasSiuntos gavimasSąskaitos ir apmokėjimasTechninis palaikymas

Slapukų naudojimas

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu.
Naujas apgaulingas el. laiškas
Paslaugos atnaujinimas

Apgaulingi elektroniniai laiškai gali būti įvairių formų, tačiau tai yra trečiųjų šalių veikla, nesusijusi su UPS. Tokios elektroninės žinutės vis dažnėja, jose pateikiami oficialūs prekių ženklai, spalvos ir kita atributika.

Jau pranešta apie nemažą skaičių apgaulingų laiškų (žiūrėkite sąrašą žemiau), tačiau vis pasirodo naujos imituojančios elektroninės žinutės. Jose pateikiamos klaidingos nuorodos, nukreipiančios į kenkėjiškas programas, kurios gali pakenkti jūsų kompiuteriui.

Dit zijn niet legitieme UPS communicaties, en mocht u een van deze e-mails ontvangen, volg dan geen van de beschikbare links en klik geen bijlages aan. Verwijder in plaats daarvan gewoon de e-mail. Als u per ongeluk een link geselecteerd heeft, dan dient u onmiddellijk een virusscan uit te voeren.

Atkreipkite dėmesį, kad jokiais netinkamais būdais, UPS neprašo apmokėjimo, asmeninės ar finansinės informacijos, kliento numerio, prisijungimo vardo, slaptažodžio ar komercinių sąskaitų kopijų el. paštu, paštu, telefonu, ar faksu. UPS neprisiima jokios atsakomybės už nuostolius, patirtus dėl apgaulingos veiklos.

Susisiekti su UPS
Tikimės, kad jūs mums pranešite.
Susisiekite su mumis, jei turite informacijos, kaip UPS galėtų apsaugoti nuo sukčiavimo ar atpažinti tokią veiklą

Peržiūrėti pavyzdžius

Kitos UPS svetainės: