SisselogimissättedProfiilKonto kokkuvõteHaldusAadressiraamat
Loo saadetisVaata ajaluguTühista saadetisLoo tagastusSaada partiifaili abilLoo importArvuta aeg ja hindKavanda pealekorjeOtsi kogumispunktide asukohtiAva UPSi kontoTelli tarvikuidSea eelistusedTeenuse juhend
Jälgi saadetisiLugege lähemalt Quantum View kohtaHaldusQuantum View halduslahendusJuurdepääs Flex Global View'le
AlustamineSaatmineJälgimineSaadetise vastuvõtmineArveldamine ja maksmineTehniline tugi

Teavitus küpsiste kohta

See veebileht kasutab küpsiseid. Selle veebilehe kasutamist jätkates nõustute te küpsiste kasutamisega.
Ringluses on uus pettuskiri
Teenuse uuendus

Pettuskirjad on erinevates vormides ning on seotud UPSi poolt volitamata kolmandate isikute tegevusega. Neid e-posti teateid, mida saab liigitada ka "identiteedivarguseks" või "tüssamiseks," on üha enam ringvel ning need võivad tunduda õiguspärased, sest sisaldavad ettevõtte logo, värve või muid juriidilisi klausleid.

Teatatud on mitmetest e-posti teel saadetud pettuskirjadest (vaadake allpool toodud näidete nimekirja), millele lisandub aina uusi. Seda tüüpi e-kirjades esitatakse vigaseid linke, mis tulevad ilmsiks, kui hoida kursorit nende kohal. Vigased lingid võivad sisaldada pahavara, mis võib Teie arvuti enda valdustesse võtta.

Need ei ole õigusjärgsed UPSi kommunikatsioonivahendid ning sellise e-kirja saamisel ei tohiks Te esitatud linke järgida või manuseid klõpsata. Selle asemel lihtsalt kustutage e-kiri. Kui olete kogemata valinud lingi, tuleb viivitamatult käivitada viirusekontroll.

Palun pöörake tähelepanu asjaolule, et UPS ei nõua tasumist, isikuandmeid, finantsandmeid, kliendikontosid, ID-sid, salasõnu või arvete koopiaid pealesunnitud viisil e-posti, kirja, telefoni või faksi teel, kindlasti ei pakuta vahetuskaubana informatsiooni eest kaupade transportimist või muid teenuseid. UPS ei võta endale vastutust pettustest tulenevate mis tahes kulude või lisatasude eest.

Võta UPS-iga ühendust
Andke meile teada
Teatage UPS-ile informatsioonist, mis aitab ennetada või tuvastada pettusega seotud tegevust.

Vaata näiteid

Muud UPSi asukohad: